Paslaugos

Frachtavimo skyrius

Bendrovė, teikianti frachtavimo ir laivų brokerių paslaugas bei turinti pagrindinę būstinę Klaipėdoje, Lietuvoje, yra pasaulinės trąšų rinkos lyderė. Įrengimų apkrova yra nuo įvairaus tonažo, o bendras sausų biriųjų krovinių kiekis viršija 7 milijonus metrinių tonų per metus.

Mūsų klientų sąraše yra nemažai A kategorijos frachtuotojų, laivų savininkų ir operatorių iš viso pasaulio. Mes esame pagrindinis „Belarusian Potash Company“ (Baltarusijos kalio karbonato įmonės) brokeris ir per metus pervežame daugiau negu 85 % visos jos produkcijos ir teikiame pirminę informaciją bei visapusišką su įrengimais susijusią pagalbą.

Mūsų tarptautinė, kvalifikuota ir patyrusi komanda yra pasirengusi padėti jums dabartinėje konkurencingoje sausų birių krovinių rinkoje – mes esame trūkstama grandis, jungianti jus su verslo partneriais visame pasaulyje.

Tarpininkavimo skyrius

Jūsų veiklai būtinas patikimas krovinių gabenimo agentas, teikiantis paslaugas visą parą ir visą savaitę bei turintis platų tiekėjų ir paslaugų teikėjų tinklą. Mes įvykdysime visus jūsų laivo reikalavimus įplaukus į Klaipėdos uostą Lietuvoje. Mūsų atsidavusi komanda, kurią sudaro patyrę specialistai, užtikrins sklandų jūsų laivo apsilankymą uoste. Per metus mes aptarnaujame per 450 laivų ir šis skaičius auga.

Tarp mūsų teikiamų paslaugų yra:

= Švartavimo sutvarkymas ir laivavedžio užsakymas
= Uosto institucijų informavimas prieš atvykimą
= Laivo ir krovinio / projekto įrangos išmuitinimas
= Imigracijos formalumai
= Įgulos pakeitimas, įskaitant su vizomis susijusius formalumus, pasitikimas oro uoste, pervežimas į laivą ir apgyvendinimas viešbutyje
= Atsargos ir maisto atsargos
= Atliekų šalinimas, įskaitant dumblą ir specialiąsias atliekas

KOMPANIJA     PASLAUGOS      KONTAKTAI